Secretara part-time Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Secretara part-time Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 20.08.2019

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    Pentru o companie din domeniul constructiilor cu sediul in Brasov caut o Secretara part-time, 6 ore pe zi, 4 zile pe saptamana.

    Persoana pe care o caut trebuie sa aiba cunostinte de operare PC (nivel mediu), limba engleza nivel mediu, sa fie organizata, sa aiba bune abilitati de comunicare, sa fie serioasa, implicata, responsabila si dornica sa invete.

    Responsabilitati

    Activitati legate de secretariat, administrare corespondenta, primire vizitatori.

    Alte informatii

    Program: 4 zile/saptamana x 6 ore/zi;
    Salariu brut: 1.800 lei / 1100 lei net;
    Tichete de masa: 15 lei/zi lucrata;
    Prima de vacanta: ½ salariul brut;
    Prima de Paste: 990 lei brut;
    Prima de Craciun: 1455 lei brut;
    Decontare transport: 5 lei/zi.

    Brasov, Job national

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Remote

    Vezi job-uri similare (5)