Junior Engineer (Electrical)

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Constructii
  • Inginerie
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.08.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group, recruteaza Junior Engineer (Electrical) pentru clientul sau o companie producatoare si distribuitoare de echipamente electrice (acumulatori, baterii, redresoare, generatoare de curent).

    Cerinte
    Studii medii/superioare, in domeniul electric/electronic - cerinta obligatorie
    Cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu;
    • Carnet de conducere categoria B;
    • Capacitate de organizare si planificare a activitatilor impuse;
    • Disponibilitate pentru deplasare in toata tara;

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    Realizeaza activitatii de montaj si mentenanta pentru echipamente precum (acumulatori, baterii, redresoare, generatoare de curent, etc)
    Asigura relatia client - firma
    Redacteaza documente si rapoarte necesare
    Propune masuri de imbunatatire a activitatii
    Efectuează servicii de reparaţii şi punere în funcţiune

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv
    Tichete de masa - 15lei/zi
    Program de lucru office: L-V: 9:00 -17:30
    Autoturism de serviciu
    Mediu de lucru tanar