Trainer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile A&D Pharma active.

Vezi toate job-urile Trainer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: A&D Pharma
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.08.2019

    A&D Pharma este cel mai mare grup farmaceutic din Romania care include compania Mediplus – lider national in distributia de produse farmaceutice si parafarmaceutice, Sensiblu – cel mai mare lant de farmacii cu acoperire nationala din Romania, lantul de farmacii Punkt, A&D Pharma Marketing&Sales si Fundatia Sensiblu ce se implica activ in proiecte sociale.
    Suntem compania in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de succes si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea!
    Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

    Cerinte

    • Absolvent studii superioare
    • Minimum 3 ani experienta in livrare de training
    • Experienta in piata pharma - constituie avantaj
    • Experienta in consultanta si coaching - constituie avantaj
    • Foarte bune abilitati de comunicare (verbala si scrisa)
    • Excelente abilitati de prezentare, influentare/convingere
    • Absolvent curs Train of Trainers
    • Bune cunostinte de limba engleza
    • Cunostinte avansate de MS Office (Excel, Word si Power Point)
    • Experienta in utilizarea altor softuri – constituie avantaj
    • Permis de conducere categoria B - obligatoriu
    • Disponibilitate pentru deplasari

    Responsabilitati

    • Elaboreaza, planifica si livreaza programe de training si dezvoltare pe baza solicitarilor.
    • Ofera suport in identificarea nevoilor de training.
    • Ofera suport in organizarea/administrarea de traininguri sau alte evenimente destinate invatarii.
    • Centralizeaza evaluarile sesiunii de training/Follow-up curs.
    • Analizeaza eficienta sesiunilor de training livrate si integreaza feedbackul primit pentru a imbunatati experienta de invatare a participantilor.
    • Urmareste si gestioneaza activitatea de pe platforma de e-learning, pe zona alocata.
    • Observa activitatea, monitorizeaza si ofera feedback personalului observat.
    • Colaboreaza cu ceilalti membri ai echipei pentru a asigura consistenta si aliniere in cadrul programelor de traning.
    • Realizeaza raportari saptamanale si lunare, in termenele agreate, catre superiorul direct.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)