Manager echipa achizitii

Angajator: VEO Worldwide Services
Domeniu:
  • Management - Consultanta
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Constanta
  • Actualizat la: 22.08.2019

    Suntem o companie specializată în oferirea de servicii B2B, acoperind o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri internaţionali: Comercial, Financiar-Contabil, Resurse Umane, Logistică și Transport, Support și Dezvoltare IT.

    Ce îţi propunem ? Provocări, zi de zi! Provocarea de a te adapta unei companii care crește anual cu peste 80%, provocarea de a fi într-o permanentă competiție cu tine însuți, provocarea de a lua proiecte de la 0 și de a le da un sens!

    Îți încurajăm spiritul antreprenorial, creativitatea și ideile originale. Îți oferim posibilități de dezvoltare a carierei, training-uri la nivel internaţional care să te ajute să devii un profesionist din ce în ce mai bun, dar și sprijin personal, solidaritate în momentele dificile.

    Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung, iar provocările nu te sperie, ci sunt impulsul care te împinge spre birou zâmbind, te invităm să ne cunoaștem și să vorbim despre cariera ta!

    Cerinte

    Hai sa dezvoltam împreuna o noua echipa de buyeri în Brasov si Constanta!
    Abilitatile antreprenoriale îti vor fi utile sa fii liderul care inspira si conduce o echipa si implicit un business spre succes.

    Ne-ar placea sa ai:
    - experienta de minim 1 an în coordonarea de echipe si în lucrul pe baza de obiective atât cantitative cât si calitative;
    - nivel mediu-avansat de limba engleza (minim B2);
    - reale abilitati de adaptare, leadership, implicare, entuziasm, ambitie, dinamism si bune abilitati de organizare.

    Responsabilitati

    În calitate de Manager echipa achizitii principalele misiuni vor fi:
    - Asigurarea unui management de proximitate pentru o echipa de achizitori;
    - Recrutarea, formarea, evaluarea si supervizarea echipei din subordine;
    - Asigurarea transferului de task-uri catre membrii echipei si suportul în rezolvarea problemelor;
    - Analiza rezultatelor si propunerea de actiuni pentru atingerea obiectivelor/ tagetelor stabilite.

    ?i pentru c? valorific?m implicarea ?i dorin?a de a înv??a, oferim urm?toarele beneficii:
    - Benefit - platforma online pentru beneficii – reduceri magazine, activit??i sportive, asigur?ri medicale, seven cards etc;
    - Pachet care include beneficii financiare ?i non-financiare;
    - Sistem de bonusare în func?ie de performan??;
    - Training ini?ial ?i periodic specific activit??ii desf??urate;
    - Feedback ?i coaching din partea responsabililor direc?i;
    - Reale oportunit??i de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, al?turi de o echip? dinamic? ?i de succes.