REPORTING SPECIALIST PERFORMANCE & CONTROLLING

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile RIAN PARTNERS active.

Vezi toate job-urile REPORTING SPECIALIST PERFORMANCE & CONTROLLING active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: RIAN PARTNERS
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Mioveni
  • Actualizat la: 29.07.2019

    We are RIAN & Partners, a 100% Romanian concept – recruitment agency and we provide specialized human resources management services within the industrial field.

    Our goal is clear and simple: to improve every recruitment and organizational development processes. We support ambitious businesses to find the proper human capital for their development plans. We offer guidance to dynamic candidates in order to find their dream job.

    Cerinte

    •Absolvent/a studii superioare economice;
    •Limba Engleza – nivel avansat;
    •Limba Franceza- nivel mediu;
    •Cunostinte avansate MS Office, in special Excel (tabele dinamice, grafice, gestionare baze de date, functii);
    •Cunostinte de baza SQL;
    •Cunostintele de VBA si Access constituie un avantaj;
    •Autonomie, rigoare si responsabilitate in exercitarea misiunilor postului;
    •Capacitate de analiza si sinteza;
    •Abilitati de organizare si orientare catre rezultat si catre client;
    •Excelente abilitati de comunicare si relationare, adaptare la interlocutori si la situatii variate.

    Responsabilitati

    •Intocmeste analize comparative versus Buget si le detaliaza in diverse prezentari;
    •La solicitarea clientului, intocmeste analize de efect/ Plan si Buget si ofera consultanta pentru utilizatori internationali;
    •Analizeaza rezultatele MTP (Mid Term Plan);
    •Completeaza fisierul consolidat si il transmite catre departamentele implicate.

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre RIAN PARTNERS. Consultati Politica de procesare a datelor personale a RIAN PARTNERS >>

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Remote

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (497)