Functionar administrativ-Logistica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Humangest Group active.

Vezi toate job-urile Functionar administrativ-Logistica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: Humangest Group
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.08.2019

    Humangest Romania este parte a grupului SGB Humangest Holding, grup cu capital integral italian, specializat in consultanta in domeniul resurselor umane. Obiectivul nostru este sa oferim partenerilor, candidatii potriviti nevoilor lor, precum si idei inovatoare pentru problemele ce pot aparea in domeniul resurselor umane. Humangest Group iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca, atat in cadrul echipei noastre, cat si in cadrul companiilor client.

    Cerinte

    Experienta in domeniul administrativ- logistica,minim 1 an
    Studii medii/superioare
    Permis categoria B
    Limba engleza scris si vorbit nivel mediu

    Responsabilitati

    Mentine/gestioneaza preluarea si depunerea documentelor la Banca si Posta;
    Mentine/gestioneaza preluarea si depunerea corespondentei interne intre cele doua sedii ale companiei;
    Mentine/gestioneaza managementul flotei parc auto;
    Asigura suport departamentului de calitate privind:
    procesul de receptii;
    procesul de livrari;
    fluxul necesar operatiunilor de export: notificari DSV, emitere certificate calitate/declaratii de conformitate, etc.
    procesul de emitere a etichetelor/MSDS-uri produselor

    Alte informatii

    Pachet salarial atractiv+ tichete de masa

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (35)