Account Manager - Otopeni

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile SOLI active.

Vezi toate job-urile Account Manager - Otopeni active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Publicitate - Agentii publicitate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: SOLI
Domeniu:
  • Publicitate - Agentii publicitate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Otopeni
  • Actualizat la: 22.10.2019

    SOLI a aparut din dorinta de a oferi clientilor si candidatilor nostri solutii inovative si o noua abordare a proceselor clasice de recrutare.

    Cerinte

    - Cunostinte limba Engleza - nivel conversational
    - Reprezinta avantaj cun. de limba: Franceza sau Germana
    - Abilitati bune de comunicare
    - Abilitatea de a crea si a intretine relatii cu partenerii comerciali
    - Abilitati numerice
    - Experienta in lucrul cu clientii
    - Atentie la detalii
    - Persoana dinamica si energica
    - Carnet Cat. B

    Responsabilitati

    - Mentine relatia cu clientii existenti (pe plan intern si international)
    - Este legatura intre clienti si departamentul de proiectare
    - Participa la evenimnete de profil
    - Acopera Bucuresti si Ilfov, insa ocazional se deplaseaza in Romania

    Buget salarial: 2500 - 2700 lei net + tichete de masa. Pentru primele 3 luni oferta este fixa.
    Dupa primele 3 luni se adauga plan de bonus (% din vanzari).
    Ne dorim ca persoana sa inceapa activitatea intre 15 Sept - 1 Oct 2019.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    2700 - 3200 RON NET / luna
    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (137)