CONSULTANT MANAGEMENT

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile CADI-PM active.

Vezi toate job-urile CONSULTANT MANAGEMENT active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: CADI-PM
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 29.10.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Notiuni elementare economice si contabile (cadru contabil conceptual definitia elementelor situatiilor financiare)
    - Cunstinte elementare de algebra;
    - Notiuni elementare de bazele informaticii (tipuri de date, structuri de control date), MS Office;
    - Foarte bune abilități verbale și literare englezești;
    - Spirit de observaţie;

    Compania noastra este capabilă să ofere soluții orientate sau integrate atât la nivel local, cât și internațional și oferă clienților săi o gamă completă de servicii imobiliare comerciale și rezidențiale.
    - Dezvoltare
    - Tranzacție
    - Consultanță
    - Evaluare
    - Managementul proprietății.

    Responsabilitati

    - Lucru in echipa;
    - Asumarea obiectivelor si implicarea in gasirea solutiilor pentru indeplinirea task-urilor;
    - Pastrarea confidentialitatii datelor clientilor;
    - Atentie asupra rezolvarii solutiilor pentru client.

    Alte informatii

    Oferim in schimb:
    - Pachet salarial de baza motivant (negociat in functie de realizari);
    - Participarea in calatorii in scop business (Conferinte si Seminarii pentru Clienti din alte tari);
    - Mediu Placut de lucru, birou modern in inima Bucurestiului;
    - Atmosfera prietenoasa, program flexibil;

    Ne vedem la interviu!

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    7000 - 8000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (6)