Group Accountant

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Ursus Breweries active.

Vezi toate job-urile Group Accountant active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Ursus Breweries
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 22.04.2020

    Suntem este cel mai mare producător de bere din România, cu un portofoliu de mărci puternice, cu care ne mândrim și pe care le iubesc milioane de români. Prietenia, pasiunea și dezvoltarea ne însuflețesc pe toți, fie că vorbim de colegii din fabricile noastre (din Brașov, Buzău, Cluj-Napoca și Timișoara), din depozite, de pe teren sau din sediul central din București.

    Povestea Ursus Breweries e împletită cu povestea fiecărui om din echipa noastră.

    Cerinte

    • Studii superioare economice;
    • Experienta in domeniul contabil – minim 3 ani;
    • Cunostinte de operare PC: Nivel avansat (MS Office, SAP, ERP);
    • Abilitati analitice bune si de organizare / planificare;
    • Abilitati excelente de comunicare;
    • Engleza scris si vorbit nivel avansat;
    • Abilitati pentru lucrul in echipa;

    Responsabilitati

    • Efectueaza analiza si reconcilierea conturilor de carte mare pe Registrul de Grup;
    • Realizeaza reconcilierea lunara cu companiile din cadrul grupului;
    • Emiterea lunara / trimestriala a facturilor cu costuri de refacturat catre terti sau parteneri din Grup;
    • Inregistreaza in modulul financiar notele contabile primite din business.

    Nota de informare cu privire la prelucrarea datelor personale ale candidatilor >>

    Hybrid

    Remote

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Vezi job-uri similare (20)