Asistent manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Halmadent active.

Vezi toate job-urile Asistent manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Halmadent
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 11.02.2020

    Partener de încredere al brandurilor de prestigiu la nivel mondial, cu peste 13 ani de experiență, HALMADENT importă și distribuie echipamente stomatologice de calitate în toată țara. Profesionalismul echipei, seriozitatea, loialitatea, flexibilitatea și deschiderea în fața provocărilor sunt valorile care stau la baza parteneriatelor pe termen lung dezvoltate de HALMADENT.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    - Iti place sa faci lucrurile cu cap si coada intr-o ordine logica
    - Iti planifici bine activitatile si esti organizat
    - Cunosti foarte bine office-ul si lucrul cu calculatorul dar si limba engleza
    - Ai seriozitate, dinamism, adaptabilitate si stii sa zambesti
    - Ai bune aptitudini de comunicare si relationare
    - Iti place sa muncesti - literal vorbind ... pentru ca noi ne distram dar si muncim !... (nu prea avem cand sa ne plictisim).

    Responsabilitati

    Ce vei face la noi in echipa:
    - realizarea si transmiterea corespondentei - nu de pe facebook :)
    - introducerea pieselor venite la reparat in sistem
    - ordine de deplasare
    - aprovizionare (birotica, protocol etc.)
    - asiguri suport administrativ ( diverse raportari, asistenta administrativa, organizare diverse dosare)
    - respecti procedurile de lucru ale companiei privind fluxul si regimul documentelor
    - transmiti pe email diverse documente solicitate
    - solutionezi cererile venite din partea clientilor
    - pregatire materiale de suport pentru eveniment
    - editarea proceselor verbale pentru instalari
    - evidenta clientilor in baza de date

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Brasov, Timisoara,