Internship Achizitii Craiova

Angajator: Pirelli
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Slatina
  • Actualizat la: 31.10.2020

    After 10 YEARS, Pirelli plant in Slatina is today one of the most modern car tyre plants, equipped with non-robotic production technology of the last generation, designed to achieve high performance ti res Premium range, where Pirelli is leader.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine:

    Dorință de învățare
    Skill-uri de comunicare orală și scrisă
    Abilitatea de a lucra în echipă
    Atitudine proactivă, ambiție și entuziasm
    Bune capacități organizatorice și de prioritizare a task-urilor
    Limba engleză nivel mediu/avansat

    Responsabilitati

    Parte din responsabilități:

    Emitere/gestionare comenzi in SAP
    Raportari cu privire la procesul de achizitie in Excel
    Participare la proiecte de imbunatatire
    Coordonare atat cu colegii locali cat si cu cei de la Sector
    Managementul comenzilor: furnizori locali si furnizori din afara Romaniei

    Alte informatii

    Ce oferim?

    Internship plătit
    Program flexibil
    Activități și training-uri interne
    Oportunități de învățare și dezvoltare