Digital Performance Marketer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WEDOHR active.

Vezi toate job-urile Digital Performance Marketer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Ilfov
  • Actualizat la: 11.03.2020

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Cum arati in visele noastre cele mai bune?

    -ai minim 2 ani experienta in gestiunea de campanii PPC - cu cat ai lucrat pe mai multe conturi, cu atat mai bine;
    -ai o gandire structurata, esti orientat spre rezultate si ai capacitate de analiza
    -stii foarte bine MS Office (Excel, Word, PPT) si te descurci in Photoshop pentru mici modificari
    -stii foarte bine limba engleza
    -esti Google Ads Certified Individual, iar daca esti si Analytics Certified este minunat;
    -esti responsabil si organizat, respecti deadline-urile si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu.

    Responsabilitati

    Ce vei face in echipa CREADIV?

    -vei participa la dezvoltarea strategiilor de Digital Marketing si la implementarea acestora
    -vei implementa si gestiona campanii de PPC prin sistemele Google, Facebook, Linkedin
    -vei monitoriza si optimiza permanent campaniile si vei analiza rezultate pentru a putea realiza rapoarte lunare cu evolutia campaniilor catre clienti, dar si pentru a veni cu idei de imbunatatire a rezultatelor

    Alte informatii

    Cum te vom rasplati noi inzecit?

    Prin proiecte faine in domenii variate, ca sa nu te plictisesti in orele pe care le petreci la birou
    Printr-un salariu motivant la care adaugam un sistem de bonusuri bazat pe performantele obtinute
    Prin invitatii la diverse evenimente de profil si participarea la diverse training-uri
    Printr-o atmosfera de lucru relaxata si colegi faini, ca sa te simti bine
    XBOX si boardgames, la FunZone, ca sa iti antrenezi si skill-urile de jucator!
    Prin ceai si cafea din partea casei, diverse iesiri in oras cu colegii la seri de boardgame-uri sau alte activitati relaxante
    Prin suport si sustinere pentru orice activitati de invatare pe care doresti sa le intreprinzi

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (81)