Agent Retentie cu Limba Slovaca

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sapina Services Srl active.

Vezi toate job-urile Agent Retentie cu Limba Slovaca active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Sapina Services Srl
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.08.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Limba Engleza mediu spre avansată;
    - Limba Slovaca mediu spre avansat
    - Experienta telesales sau retentie este un plus;
    - Abilitatea de a lucra într-un mediu dinamic.
    - Bune abilități de comunicare și negociere;
    - Responsabilitate, spirit de echipă, încredere și proactivitate;
    - Cunoașterea funcționării calculatorului (Microsoft Office).

    Responsabilitati

    - Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții business;
    - Furnizarea de informații exacte și complete despre produsele companiei;
    - Analizarea cerințelor clienților și oferirea de consultanță privind caracteristicile produselor și serviciilor companiei;
    - Orientarea spre client și abilitatea de a găsi rapid soluții.
    - Trebuie să fie personalitate orientată spre vânzări

    Alte informatii

    - Contract pe durată nedeterminată;
    - Salariu fix: 4000 - 4500 RON Net (in functie de nivelul de limba Slovaca).
    - Bonusuri de performanță: 7.000 - 10.000 RON;
    - concursuri financiare / premii motivante;
    - Planul de carieră prin formare continuă cu o perioadă de formare plătită la începutul activității;
    - Know-how cu expunere internațională cu posibilități de creștere profesională;
    - De luni până vineri: 9:00 - 18:00.

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (64)