Consilier portofoliu clienti Vatra Dornei

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Consilier portofoliu clienti Vatra Dornei active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Vatra Dornei
  • Actualizat la: 10.12.2019

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    Iti plac provocarile si esti motivat de atingerea obiectivelor de vanzari?

    Interactionezi cu usurinta cu ceilalti si doresti sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si negociere?

    Ai studii medii finalizate?

    Te așteptăm în echipa UPC!

    Responsabilitati

    Ce ai de făcut:

    Consiliezi oferind informatii despre ofertele si produsele companiei, in scopul atingerii obiectivelor de vanzare.

    Identifici nevoile specifice fiecărui client, in scopul alegerii celei mai potrivite oferte

    Prezinți proactiv și oferi suport în testarea produselor tuturor clienților potențiali și existenți.

    Înregistrezi contractele şi modificările efectuate în conturile clienţilor.

    Încasezi facturile clienţilor.

    Alte informatii

    Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala;

    Program de munca flexibil;

    Pachet salarial fix si comisioane in functie de performanta din vanzari, abonament preferential la serviciile de telecomunicatii si alte facilitati de interes personal

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Vezi job-uri similare (880)