Coordonator departament materiale

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.07.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -Diploma de licenta (domeniul tehnic);
    -Cunostinte operare PC (excel, word, outlook);
    -Cunostinte de utilizare Corel, reprezinta un avantaj;- anumiti talpici care au nevoie de grafica- foarte rar!
    -Limba engleza la nivel avansat, limba germana la nivel mediu;
    -Experienta pe un post similar, reprezinta un avantaj;
    -Spirit de echipa si atitudine pozitiva.

    Responsabilitati

    -Coordonarea activitatii din departamentului de mareriale;
    -Intocmirea rapoartelor privind execuția proiectelor catre echipele superioare ;
    -Colaborarea cu echipele de producție, vanzari, mentenanta, depozit și logistica;
    -Executia comenzilor primite și satisfacerea cerințelor clienților;
    -Livrarea produselor in termenii agreati.

    Beneficii:

    Salariu atractiv;
    Tichete de masa;
    Al-13-lea salariu;
    Prima de Craciun si Paste;

    Transport asigurat.