Consultant Recrutare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Prohuman active.

Vezi toate job-urile Consultant Recrutare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Prohuman
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 16.07.2019

    With over 25 years of experience on the Romanian HR market, PROHUMAN APT (former APT Resources & Services) is the one of the biggest players in the industry, a force concentration evenly deployed across different specialties. Having approximate 4000 employees (mostly higher educated) in BPO and temporary work assignments, as of 2021, PROHUMAN APT ranks in the Top 3 HR providers in Romania.

    Cerinte

    - Persoana diplomata, axata pe consilierea clientilor si a candidatilor;
    - Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si lucru in echipa;
    - Orientare catre rezultate si abilitati de prioritizare a responsabilitatilor;
    - Motivat si pasionat de domeniul recrutarii si selectiei;
    - Creativ, capabil de a gestiona proiecte multiple intr-un ritm alert si orientat catre rezultat

    Responsabilitati

    - Identificarea nevoilor de recrutare ale clientilor companiei;
    - Deplasari interne in realizarea campaniilor de recrutare la sate si orase;
    - Stabilirea canalelor de recrutare potrivite pentru fiecare client / proiect in parte;
    - Realizarea strategiilor de recrutare;
    - Consilierea clientilor si a candidatilor in procesele de recrutare desfasurate;
    - Realizarea evaluarilor si testarilor profesionale in urma interviurilor stabilite;
    - Intocmirea rapoartelor de candidati, in vederea recomandarii acestora catre client;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (21)