INGINER VANZARI

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Arad
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.07.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    -O persoana responsabila, comunicativa, dornica de a creste profesional in cadrul unei companii;
    - Absolvent studii superioare tehnice (mecanica, actionari hidraulice si pneumatice reprezinta un avantaj);
    - Cunostinte operare PC: Ms Office, Excel si Power Point ;
    - Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
    - Permis de conducere;

    Responsabilitati

    - Mentinerea si extinderea portofoliului de clienti avand ca scop indeplinirea obiectivelor de vanzari;
    - Prezentarea de oferte tehnico-comerciale, obtinerea comenzilor, negocierea si semnarea contractelor, acorduri de plata, inclusiv urmarirea incasarilor;
    - Dezvoltarea si sustinerea de prezentari si informari generale, tehnice si comerciale pentru domeniile de activitate vizate;
    - Elaborarea de solutii tehnice corecte si eficiente la problemele clientilor;
    - Intretinerea corespunzatoare a bazei de date vanzari;
    - Analiza continua si aplicarea de contramasuri cu privire la concurenta;
    - Intocmirea de rapoarte periodice si elaborarea de statistici referitoare la activitatea de vanzari;

    Program de lucru:
    -L-V : 08:00 - 16.30

    Beneficii :

    -Salariu atractiv ;
    -Bonuri de masa;
    -Masina de serviciu;
    -Training tehnic.

    Așadar, te asteptam la o discutie si o cafea, la sediu Gi Group. Pentru mai multe detalii nu ezita sa ma contactezi la tel. 0728.303.784(Oana).