Tehnician reparatii atelier

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.07.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Candidatul ideal

    - Studii medii in domeniul mecanic-electric;
    - Experienta in domeniu de mentenanta sau reparatii auto este necesara;
    - Permis categoria B;
    - Cunostinte de limba engleza la nivel incepator.

    Responsabilitati

    Activitati:

    - Participa la pregatirea pentru livrare a motoarelor si a grupurilor electrogene ale companiei;
    - Efectueaza in atelier, activitati de reparare, revizie si intretinere a motoarelor si a grupurilor electrogene;
    - Intervine, in afara atelierului, pentru suport tehnic in activitati de reparare, revizie si intretinere a motoarelor si a grupurilor electrogene;
    - Intocmeste lista de piese de schimb necesare pentru reparatia incredintata.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Program de lucru intr-un singur schimb L-V;
    - Pachet salarial fix;
    - Se asigura o masa calda pe zi;
    - Bonusuri de performanta;
    - Asigurare medicala privata.