Team Lead- Departament Suport tehnic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Smart Bill active.

Vezi toate job-urile Team Lead- Departament Suport tehnic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Smart Bill
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.08.2019

    Smart Bill este cel mai bun prieten al antreprenorului roman. Rezolva o buna parte din durerile firmelor din Romania (facturare, stocuri, raportare).

    Cerinte

    Speram ca esti o persoana in primul rand , cu :
    - un spirit de echipa desavarsit
    - o persoana cu experienta in coordonarea unei echipe de Customer support, fie el suport tehnic sau nu
    - ca ai abilitati si experienta in motivarea echipei, in a oferi feedback-uri constructive, in a lucra in echipa
    - ca ai lejeritate in comunicare, cu o permanenta atitudine pozitiva si proactiva
    - ca ai usurinta in gasirea de solutii, sau cel putin acolo unde nu vin ideile usor, sa nu renunti pana nu gasesti varianta potrivita.

    Nu e o conditie musai, dar ar fi grozav sa prinzi rapid informatii tehnice si sa ai un minim de interes catre zona contabilitatii primare. Stii doar ca noi avem un soft de facturare si gestiune, nu? :)

    Responsabilitati

    - vei participa la trainingul si inductia noilor colegi din departamentul de Suport Tehnic
    - vei sprijini intreaga activitate a departamentului si te vei asigura de coeziunea lui
    - vei participa in mod direct la evaluarile lunare si periodice din cadrul departamentului, gasind permanent solutii spre imbunatatirea performantei acestuia fara a neglija starea de bine si motivatia colegilor tai
    - vei intocmi o serie de rapoarte relevante in cadrul activitatii departamentului
    - vei pune accent pe mentinerea unei echipe sudate si productive, integrand in acelasi spirit si noii veniti

    Alte informatii

    Cu ce venim noi? :)
    - pachet salarial ofertant
    - asigurare medicala
    - ne mandrim cu un sediu relaxat, colorat, localizat in buricul targului (la Unirii)
    participare permanenta la traninguri, teambuilding-uri, zile tematice si tot felul de
    suprize lunare :)
    - alte bonusuri lunare

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (234)