Agent Suport Clienti cu Limba italiana (job de weekend)

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 15.07.2019

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    - Sa ai bune abilitati de comunicare;
    - Sa detii cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
    - Sa fii flexibil si sa te adaptezi usor;
    - Sa cunosti limba italiana – nivel avansat.

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau?

    - Vei beneficia de training pentru a invata procedurile si aplicatiile specifice activitatii;
    - Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport preponderent pe chat & e-mail, punctual telefonic (activitatea de back office);
    - Vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
    - Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii;

    Alte informatii

    Ce iti oferim?

    - Un program flexibil, in ture de weekend (Sambata si Duminica; 3 weekenduri/ luna);
    - Iti oferim spor pentru orele de noapte si iti asiguram transport in tura de seara;
    - Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin platforma Bookster;
    - Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala;

    Activitatea se desfasoara in Bucuresti, sector 3.