Customer Service Support cu limba franceză - avansat

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GiGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Customer Service Support cu limba franceză - avansat active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: GiGroup Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 30.09.2019

    We #changelives! Descoperă oportunități globale cu GI Group Holding, un pionier în servicii HR care valorizează și promovează evoluția carierei tale.

    Parte a unei echipe de peste 6700 de specialiști prezenți în 34 de țări, noi ne angajăm să dezvoltăm piața muncii prin soluții inovatoare și personalizate. Alege să lucrezi într-un mediu care apreciază valoarea personală și profesională.

    Construiește-ți cariera cu noi! Contactează-ne pentru a explora cum te putem ajuta.

    Cerinte

    ➣ Limba franceză la nivel avansat;
    ➣ Limba engleză la nivel mediu;
    ➣ Bune abilități de comunicare și spirit de echipă;
    ➣ Atenție focusată asupra nevoilor clienților;
    ➣ Orientat spre rezolvarea problemelor.

    Responsabilitati

    ➣ Gestionează și soluționează solicitările primite de la utilizatori sau clienți într-un mod plăcut și profesional;
    ➣ Conform procedurilor convenite, răspunde solicitărilor de acordare de asistență sau de prelucrare;
    ➣ Gestionează prompt apelurile nerezolvate și urgente.

    Se oferă:

    ➣ Pachet salarial competitiv, beneficii și bonus de relocare;
    ➣ Servicii medicale, beneficii sportive, vouchere pentru prânz;
    ➣ Training și certificări: training cu produse și tehnologii actuale;
    ➣ Se oferă posibilitatea de creștere profesională în cadrul companiei.

    Așadar, te asteptăm la o discuție și o cafea, la sediu Gi Group Timișoara. Pentru mai multe detalii tel. 0728.303.784 (Oana) sau trimite-ne CV-ul tău, actualizat.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (44)