Customer Service Support cu limba franceză - avansat

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 20.08.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    ➣ Limba franceză la nivel avansat;
    ➣ Limba engleză la nivel mediu;
    ➣ Bune abilități de comunicare și spirit de echipă;
    ➣ Atenție focusată asupra nevoilor clienților;
    ➣ Orientat spre rezolvarea problemelor.

    Responsabilitati

    ➣ Gestionează și soluționează solicitările primite de la utilizatori sau clienți într-un mod plăcut și profesional;
    ➣ Conform procedurilor convenite, răspunde solicitărilor de acordare de asistență sau de prelucrare;
    ➣ Gestionează prompt apelurile nerezolvate și urgente.

    Se oferă:

    ➣ Pachet salarial competitiv, beneficii și bonus de relocare;
    ➣ Servicii medicale, beneficii sportive, vouchere pentru prânz;
    ➣ Training și certificări: training cu produse și tehnologii actuale;
    ➣ Se oferă posibilitatea de creștere profesională în cadrul companiei.

    Așadar, te asteptăm la o discuție și o cafea, la sediu Gi Group Timișoara. Pentru mai multe detalii tel. 0728.303.784 (Oana) sau trimite-ne CV-ul tău, actualizat.