Inginer vanzari echipamente industriale

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Caloris active.

Vezi toate job-urile Inginer vanzari echipamente industriale active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Caloris
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 08.09.2020
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Student/absolvent de institutie de invatamant superior tehnic.
    Bune abilitati de comunicare.
    Candidatul ideal prezinta aptitudini de organizare, spirit de echipa, viteza de lucru.
    Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet.
    Corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.
    Limba engleza nivel cel putin mediu.

    Responsabilitati

    Intocmeste oferte si transmite catre potentialii clienti.
    Preia feed-back-ul aferent ofertelor transmise.
    Gestioneaza baza de date cu actualii si potentialii clienti.
    Intocmeste rapoarte specifice.

    SC CALORIS GROUP SRL este principalul producator de aparatura medicala, laborator si cuptoare industriale din Romania.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (78)