Agent Imobiliar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Loffice Coworking active.

Vezi toate job-urile Agent Imobiliar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Angajator: Loffice Coworking
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.12.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Ne-ar placea sa te cunoastem daca:

    • experienta in vanzari reprezinta deja o parte din tine
    • iti convingi prietenii sa accepte punctul tau de vedere inca din primele 3 fraze
    • te intelegi bine cu tinuta business
    • implicarea pentru tine e o trasatura nativa; la fel si carisma si dorinta de autodepasire

    Responsabilitati

    Fii atent, noi chiar iti dam de lucru! Chiar va trebui sa te ocupi de:

    • prospectare pro-activa (atat a pietei calde cat si a celei reci)
    • dezvoltarea portofoliului de proprietati
    • promovarea portofoliului
    • comunicarea cu orice posibil client care te abordeaza
    • organizarea vizionarilor impreuna cu clientii cumparatori
    • mentinerea constanta a relatiei cu clientii (suport, negociere, asistenta pe termen lung)

    Alte informatii

    Care sunt beneficiile?
    • Remuneratia fixa (2500) sau comisioanare de pana la 70%
    • Bonusurile (lunare, trimestriale, anuale)
    Alaturi de acestea la noi vei avea parte din plin de noi experiente si de posibilitati de a invata mai mult.
    Vom stapani impreuna perfectiunea in vanzari, negociere si comunicare. Oferim mentorat, posibilitati de avansare si specializare in cadrul cursurilor dezvoltate de traineri nationali si internationali din domeniul imobiliarelor.

    ANG Holding |
    strada Icoanei, zona Dacia- Piata Romana, Bucuresti, IF 020453 |
    +40.724.923.177
    Hai sa ne dezvoltam impreuna!
    Hr.
    Mostreanu – Diaconu Paul – Andrei
    (+40)750010238

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (6)