Promoteri produse farmaceutice, Bucuresti (fete/baieti)

Vezi toate job-urile A1 RECRUITMENT & TEMPORARY EMPLOYMENT active.

Vezi toate job-urile Promoteri produse farmaceutice, Bucuresti (fete/baieti) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: A1 RECRUITMENT & TEMPORARY EMPLOYMENT
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.07.2019

    Ne propunem sa fim un agent al schimbarii pozitive in comunitatea in care traim si muncim. In tot ceea ce facem imbinam obiectivele economice cu respectul fata de oameni. Respectam etica profesionala si mentinem deschis dialogul cu toti partenerii sociali.

    Cerinte

    aspect ingrijit, dictie buna
    abilitati de relationare
    incredere in propria persoana
    putere de convingere
    ideal, experienta similara

    Responsabilitati

    Promovarea in-store (Plaza Romania si Sun Plaza) a unei categorii de suplimente nutritive adresate copiilor
    Furnizarea de informatii relevante despre produse clientilor magazinului
    Impulsionarea deciziei de cumparare

    Alte informatii

    Durata contractului: 6 luni: iulie-decembrie 2019
    Program de lucru: miercuri - duminica, 6ore/zi, 13.00 - 19.00; un weekend liber pe luna
    Producatorul suplimentelor ofera training platit in prima saptamana a proiectului.
    Salariul lunar 2000 lei net; bonusuri in raport cu vanzarile: 200-500 lei net/luna

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (28)