Agent servicii retea Calarasi (proiect Enel)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Advalia Services active.

Vezi toate job-urile Agent servicii retea Calarasi (proiect Enel) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Advalia Services
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Calarasi
  • Actualizat la: 26.07.2019

    Advalia Services este o societate nou infiintata dar, deja furnizoare de servicii de contact center si back office pentru cele mai importante companii din Romania precum si pentru o cunoscuta firma de pariuri sportive din Italia.

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    Cunostinte de operare PC (Microsoft Office)
    Orientare catre rezultate
    Capacitate de lucru in conditiile respectarii termenelor
    Capacitate de analiza si sinteza
    Bune abilitati de relationare si comunicare

    Cunostinte CROS/CRM sau SAP, constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Descrierea jobului

    Echipa de backoffice Servicii Retea se ocupa de analiza documentelor, prelucrarea datelor şi realizarea operaţiilor necesare soluţionării cererilor în sistemul informatic .

    Vei verifica informatii in sisteme specifice (CROS/CRM ,SAP) respectand etape, termene si proceduri prevazute
    Vei introduce informatii specifice si vei face corectii in sisteme.

    Alte informatii

    Se ofera:
    • Salariu motivant, tichete de masa,
    • Orar 5 zile pe saptamana, de luni pana vineri,
    • Mediu de lucru placut.

    Aplica fara CV
    Remote