Firma König GmbH &Co KG te vrea in echipă!

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Konig active.

Vezi toate job-urile Firma König GmbH &Co KG te vrea in echipă! active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Konig
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Actualizat la: 18.09.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Esti candidatul perfect dacă:
    • Ai experiență în domeniu (calificarea reprezintă un avantaj)
    • Ai cunostințe de limba germană la nivel începător/conversațional

    Permisul de conducere şi maşina proprie reprezintă un avantaj

    Responsabilitati

    Atribuțiile tale sunt:
    • efectuarea de instalații electrice pentru construcții civile, intrerupătoare de circuit, prize şi alte dispozitive electrice
    • instalare panouri de distribuție
    • interpretarea corectă a schemelor electrice şi simbolurilor

    Alte informatii

    Noi iți oferim:
    • Contract pe perioadă nedeterminată direct la firma germană
    • Diurnă zilnică
    • Cazare contra cost
    • Posibilitate de a primi un avans săptămanal
    • 25% in plus pentru orele suplimentare lucrate
    • Asistență în limba romană

    Conform contractului beneficiezi de:
    • Asigurare medicală, asigurare socială
    • Alocație pentru copii/studenți

    König GmbH & Co KG este o companie germană care se ocupă cu servicii de plasare a forței de muncă furnizare de personal având 18 sucursale în Germania.De peste 50 de ani ne specializăm în sprijinirea întreprinderilor industriale şi meşteşugăreşti cu muncitori calificaţi.

    Aplica fara CV
    2200 EUR NET / luna
    Strainatate,

    Aplica fara CV
    2800 EUR NET / luna

    Aplica fara CV
    2180 EUR NET / luna

    Vezi job-uri similare (4)