AGENT DE VANZARI DOLJ

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAIRON active.

Vezi toate job-urile AGENT DE VANZARI DOLJ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MAIRON
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 26.07.2019

    Prezentă de peste 20 de ani în comerțul și procesarea de produse metalurgice, MAIRON Galați SA este una din cele trei companii românești, marca MAIRON. Echipa noastră, care depășește 700 de membri, împreună cu echipa extinsă a partenerilor de afaceri i-au câștigat și consolidat o poziție importantă grupului MAIRON în piața de profil.

    Împreună performăm într-un parteneriat pe termen lung.

    Cerinte

    Echipa de vânzări MAIRON caută colegi dornici de a se dezvolta profesional.

    De ce ai nevoie pentru a fi selectat?
    • Experienţă relevantă în vânzări, înclinaţii tehnice, permis de conducere categoria B
    • Cunoașterea domeniului industrial - constituie avantaj
    • Domiciliul în Craiova sau în localităţi apropiate

    Responsabilitati

    Care vor fi responsabilitățile tale?
    Vei asigura vânzarea produselor comercializate de companie pe zona judetului Dolj, vei întreţine relaţii optime cu clienții din portofoliul gestionat și vei furniza consultanţa tehnico-comercială necesară acestora

    Postul presupune muncă de teren.
    Noul Agent de vanzari va lucra din zona alocata in echipa cu un coleg care asigura activitatea de suport vanzari, din Punctul de lucru Craiova

    Alte informatii

    Care sunt beneficiile tale?
    Salariu motivant și prime periodice, tichete de masă, traininguri

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,

    Aplica fara CV
    Craiova, Timisoara,

    Vezi job-uri similare (6)