Facturist cu secretariat

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Kreston Romania active.

Vezi toate job-urile Facturist cu secretariat active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Kreston Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.12.2019

    Compania Kreston Romania a fost infiintata la inceputul anului 1996, propunandu-si sa ofere servicii profesionale de contabilitate, audit, consultanta, personal-salarizare si alte servicii conexe. Kreston Romania este membra cu drepturi depline a principalelor organisme de supraveghere si reglementare profesionala din Romania: CECCAR (Corpul Expertilor Contabili si al Contabililor Autorizati), Camera Auditorilor Financiari din Romania (CAFR), precum si a Camera Consultantilor Fiscali din Romania (CCF).

    Cerinte

    Cautam o persoana sociabila si dedicata, cu:
    Abilitati de comunicare;
    Experienta intr-un post similar constituie avantaj;
    Cunostinte de limba engleza nivel avansat;
    Orientare catre clienti.
    Bun in conexiuni logice si atentie la detalii

    Responsabilitati

    Activitati : postul presupune verificarea contractelor cu clientii, facturarea serviciilor lunare, actualizarea contractelor, arhivarea corespunzatoare a documentelor, asigurara corespondenţa si protocolul, preluarea si transmiterea mesajelor telefonice.

    Alte informatii

    Pachetul salarial cuprinde:
    - salariu in functie de experienta;
    - asigurare medicala;
    - concediu de odihna suplimentar;
    - transport decontat;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (4)