Receptionera

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.07.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Gi Group Roania recruteaza Front Desk Receptionist, pentru una dintre cele mai mari companii care activeaza in domeniul Health&Care.

    Cerinte:

    - Intelegere si comunicare fluenta in limba engleza
    - Diplomă de licență
    - Experienta profesionala; minim 6 luni
    - Inițiativa si abilitsți de rezolvare a problemelor
    - Abilitati excepționale organizaționale, de comunicare și interpersonale

    Responsabilitati

    - Rezervarea biletelor de avion, a hotelurilor si taxiurilor
    - Evidenta vizitatorilor (Registru Vizitatori)
    - Asigurarea de protocol pentru intalniri
    - Receptionarea, sortarea, transmiterea si distribuirea corespondentei si a coletelor
    - Mentinerea unei relatii cu firmele de curierat (interne si externe)
    - Evidenta documentelor transmise in interiorul si exteriorul companiei (folosind Registrul Intrari/ Iesiri)
    - Rezervare sali de sedinta
    - Comandarea produselor de papetarie
    - Suport pentru departamentul de Resurse Umane
    - Primirea si distribuirea corespondentei in interiorul organizatiei

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Pachet salarial fix
    - Bonus lunar de perfoamanta
    - Tichete de masa
    - Program de lucru office: 9:00 - 17:30
    - Locatie centrala