ASISTENT MANAGER

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile BMF GRUP  active.

Vezi toate job-urile ASISTENT MANAGER active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: BMF GRUP
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.12.2019

    BMF GRUP este o companie de top, specializata in servicii integrate pentru toate tipurile de cladiri.

    Echipa BMF are expertiza in SERVICII INTEGRATE de FACILITY MANAGEMENT pentru constructii, cum ar fi: centre comerciale, birouri, platforme logistice, magazine multibrand, asambluri rezidentiale, locatii bancare.

    Cerinte

    - Absolvent studii superioare;
    - Minim1 an exeprienta pe o pozitie similara;
    - Cunostinte avansate de operare PC (excel, word, ppt., etc.)
    - Abilitati foarte bune de comunicare verbala si scrisa, precum si interrelationare;
    - Persoană foarte bine organizată, atentă la detalii;
    - Atitudine pozitiva, seriozitate si responsabilitate;
    - Punctuala, capacitate de planificare;
    - Atentie la detalii;

    Responsabilitati

    -Intocmeste, receptioneaza, verifica, arhiveaza, distribuie documente interne si externe in cadrul companiei si din afara;
    -Asigura formalitatile protocolare la intalniri, evenimente organizate la sediul companiei sau prin prezenta la targuri si evenimente de profil;
    -Intocmeste rapoarte catre superioarul direct;
    -Organizeaza activitatile de secretariat, corespondenta, arhivare documente;
    - Asistenta permanenta pentru manager;
    - Alte sarcini si responsabilitati in functie de proiectele companiei si la solicitarea managerului;

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Constanta, Timisoara, Job national

    Vezi job-uri similare (49)