Profesor de matematică debutant

Angajator: Centrul de meditatii si dezvoltare personala
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 15.07.2019

    Centrul de meditatii si dezvoltare personala ofera servicii de meditatii elevilor claselor V-XII la majoritatea materiilor scolare. Ne adresam si absolventilor din anii anteriori care nu au promovat examenul de bacalaureat. Lucram cu drag pentru a sprijini indeplinirea oricarui obiectiv scolar, fie ca acesta reprezinta asimilarea materiei scolare, promovarea unor examene, corigente, sau pregatirea pentru examene de diferenta.

    Cerinte

    -Absolvent 2019 studii de licență sau master la Facultatea de Matematică;
    - Bună cunoaștere a materiei școlare din Programa claselor V-XII;
    - Disponibilitate de a învăța și de a se dezvolta;
    - Dorință de a aplica tehnici moderne de predare;
    - Abilități psiho-pedagogice;
    - Minima experiență în a lucra cu elevii (meditații particulare) constituie avantaj dar nu e obligatorie.

    Responsabilitati

    Realizarea ședințelor de meditații pentru matematică, cu elevi ai claselor V-XII.

    Pachet salarial atractiv, corelat cu numărul de elevi cu care lucrează.
    Program flexibil.
    Training asigurat.
    Decontare transport public pe toate liniile.