Specialist marketing

Angajator: Kreston Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.06.2019

    Compania Kreston Romania a fost infiintata la inceputul anului 1996, propunandu-si sa ofere servicii profesionale de contabilitate, audit, consultanta, personal-salarizare si alte servicii conexe. Kreston Romania este membra cu drepturi depline a principalelor organisme de supraveghere si reglementare profesionala din Romania: CECCAR (Corpul Expertilor Contabili si al Contabililor Autorizati), Camera Auditorilor Financiari din Romania (CAFR), precum si a Camera Consultantilor Fiscali din Romania (CCF).

    Cerinte

    - studii superioare de specialitate in domeniul Marketing, Comunicare;
    - cunostinte Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads constituie un avantaj;
    - cunostinte de Adobe Photoshop;
    - usurinta in utilizarea MS Office/OpenOffice (Excel, Word);
    - limba engleza - nivel avasat;
    - rezistenta la stres si efort;
    - permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;
    - capacitate de deplasare de 50% din timpul de lucru in tara si strainatate;

    Responsabilitati

    - cercetarea, propunerea si implementarea de idei si concepte de marketing pentru promovarea produselor companiei;
    -analiza diversilor indicatori de marketing pentru optimizarea costurilor pe diversele canale de promovare;
    - gestionarea campaniilor PPC: crearea si analiza campaniilor Google Adwords, Facebook Ads;
    - marketing afiliat: gestionarea si analiza campaniilor de marketing afiliat

    Alte informatii

    Salariu motivant
    Asigurare medicala
    Tichete de masa
    Concediu de odihna suplimentar