Reprezentant Vanzari prin Telefon - Orange Romania Partner

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Elicom active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Vanzari prin Telefon - Orange Romania Partner active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Elicom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.09.2019

    Servicii Call Center inbound/outbound pentru mari companii multinationale si romanesti, din sectoare de activitate diverse, incepand cu servicii pentru companii din IT&C si pana la cele din FMCG.

    Cerinte

    Suntem o echipa de oameni implicati, tineri care vrea sa te cunoasca!
    Suntem partener business pentru serviciile Orange Romania, una din cele mai importante companii din Romania.

    Iti doresti si tu sa fii parte esentiala a succesului nostru?
    Daca DA, te invitam sa iti povestim mai multe despre noi!

    CE CAUTAM LA NOUL COLEG?
    Fluenta si cursivitate in vorbire.
    Competente de utilizare a calculatorului.
    Seriozitate, punctualitate, perseverenta si ambitie.
    Disponibilitatea de a lucra full-time / part time (L-V, 8 ore/zi sau 6 ore/zi).

    Responsabilitati

    CU CE TE VEI OCUPA ALATURI DE NOI?
    Vei contacta telefonic clientii din baza de date.
    Vei identifica nevoile clientilor alocati.
    Vei prezenta si promova cele mai noi pachete de servicii.
    Vei acorda sprijin si te vei ocupa de solicitarile clientilor.

    Alte informatii

    OFERTA NOASTRA CONTINE:
    Contract individual de munca – perioada nedeterminata;
    Salariu fix;
    Bonuri de masa;
    Abonament Metrorex;
    Comisioane si bonusuri in functie de realizari;
    Program de lucru de 8 ore / zi sau 6 ore / zi, nu se lucreaza in weekend;
    Oportunitatea de a lucra pentru clienti renumiti;
    Construirea unei cariere in domeniul vanzarilor si al comunicarii;
    Activitatea se desfasoara la birou;
    Traininguri specializate, suport continuu, echipa manageriala profesionista & tanara.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Vezi job-uri similare (432)