Consultant Relatii Clienti - Agentie de Turism

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Elicom active.

Vezi toate job-urile Consultant Relatii Clienti - Agentie de Turism active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Elicom
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 10.09.2019

    Servicii Call Center inbound/outbound pentru mari companii multinationale si romanesti, din sectoare de activitate diverse, incepand cu servicii pentru companii din IT&C si pana la cele din FMCG.

    Cerinte

    Iti oferim oportunitatea de a te lucra pe un program flexibil alaturi de echipa noastra de Operatori Relatii Clienti pentru una dintre cele mai cunoscute agentii online din domeniul turismului!

    Ne asteptam sa vii cu:

    Abilitati dezvoltate de comunicare verbala si rezolvare a problemelor;
    Orientare catre client, perseverenta si centrare pe rezultate;
    Cunostinte bune de operare PC;
    Disponibilitate de a lucra în weekend;

    Responsabilitati

    Alaturi de noi, vei invata sa:

    Preiei apelurile telefonice venite din partea clientilor si solutionezi eficient solicitarile acestora (serviciu call-center);
    Acorzi suport informational clientilor (pachete de calatorie, destinatii, rute, zboruri, rezervari, asigurari de calatorie, etc.).

    Alte informatii

    Cum iti sunt rasplatite eforturile?

    Salariu fix + Bonuri de masa;
    Bonusuri de performanta;
    Cresteri salariale periodice;
    Decont transport;
    Program de lucru flexibil;
    Acces la training-uri de specialitate;
    Oportunitati de promovare;
    Mediu de lucru prietenos.

    Program de lucru: Luni-Vineri 6 h/zi (18:00-24:00)+10h in weekend; O zi libera pe saptamana si 1 weekend liber/luna.

    Zona de lucru: Metrou Pipera (in cursul saptamanii); Piata Muncii (in weekend).

    *Doar candidatii eligibili vor fi contactati.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (57)