Inginer Tehnolog

Angajator: WEDOHR
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Afumati
  • Actualizat la: 25.06.2019

    WeDoHR team, with more than 15 years of experience in the field of Human Resources, provides complete, professional and dedicated services to the specific needs of our clients in the field of human resources management.
    The role of WEDOHR as a provider of recruitment services for our clients is to enable partners to focus on business development and take on the role of identifying and attracting the most suitable candidates for partner organisations.

    Cerinte

    Experiență cel puțin 3 ani pe o poziție similară;
    Studii superioare - absolvent Facultate Industrie Alimentară sau Medicină Veterinară;
    Cunostinte engleza nivel mediu/avansat
    Constituie un avantaj: Cursuri HACCP;
    Constituie un avantaj : Cursul de auditor conform ISO 22000: 2005;
    Constituie un avantaj experiența ca inginer calitate în industria cărnii;.

    Responsabilitati

    Coordonează și supraveghează activitatea de producție în zona de responsabilitate în vederea realizării planului de producție stabilit și a obiectivelor calității;
    Organizează fluxul de producție și programarea cantităților de materii prime în funcție de capacitatea optimă de prelucrare, a spațiilor de depozitare și a comenzilor;
    Elaborează/modifică instrucțiunile tehnologice pentru fiecare fază de producție;
    Urmărește respectarea parametrilor de calitate ai materiilor prime sau produselor finite pe întreg procesul tehnologic și propune măsuri de îmbunățătire a calității.