Promoter aplicatii informatice pe platforme mobile

Angajator: Info World
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Cluj Napoca
  • Iasi
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 17.06.2019

    Compania Info World furnizează soluții informatice integrate pentru sectorul de sănătate compatibile cu cerințele tuturor prestatorilor de servicii medicale. Incă de la înființarea sa, Info World este cel mai important producător de software medical din
    România, fiind recunoscut ca o forță inovativă pe piața națională și internațională.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    student sau proaspat absolvent cursuri universitare;
    cunostinte in domeniul IT (minim pachet MSOffice);
    excelente abilitati de comunicare si relationare;
    foarte bune calitati de organizare a timpului;
    permis conducere categ. B (optional)

    Responsabilitati

    escrierea jobului:

    participa la prezentari ale produselor dezvoltate de companie la sediul clientilor;
    participa la evenimente si campanii de marketing;
    opereaza date în sistemul specific companiei;
    Oferta noastra:

    mediu de lucru prietenos si stimulant;
    salariu motivant;
    oportunitatea de a lucra cu tehnologii de ultima generatie.

    Info World dezvolta si ofera solutii de e-sanatate pentru profesionistii din domeniul medical.