Happy Customer Support

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Happy Customer Support active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.06.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Ce vei face?

    • Vei prelua/initia apeluri telefonice si le vei gestiona conform procedurilor agreate;
    • Vei desfasura activitate de back-office, oferind suport clientilor prin telefon/e-mail.
    • Vei fi proactiv in abordarea clientilor si in identificarea nevoilor acestora;
    • Vei participa la training-uri de specialitate care sa te ajute sa inveti si sa te dezvolti;
    • Vei fi sustinut in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe;

    Descrierea jobului

    Ce iti oferim?

    • Ocazia perfecta de a acumula cunostinte referitoare la desfasurarea unui contract de leasing, conditii de finantare, asigurarea bunurilor sau de a le consolida pe cele pe care le detii deja;
    • Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de lucru flexibil (8 ore/zi, luni-vineri);
    • Abonament medical la Regina Maria, acces la biblioteca Bookster;
    • Perioada de training platita la inceputul activitatii si traininguri periodice;
    • Colegi simpatici, concursuri interne, iesiri in oras si alte activitati de echipa;
    • Oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei. In functie de rezultatele inregistrate, poti fi urmatorul nostru Team Leader!

    Aplica acum si hai sa ne cunoastem! :)

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (207)