Programator CNC

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Programator CNC active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Productie active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 05.09.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Studii superioare tehnice;
    2 ani experienta pe un post similar;
    Bune cunostinte de desen tehnic;
    Experienta in utilizarea soft-urilor specifice programarii CNC.

    Oferim:

    Salariu atractiv;
    Tichete de masa;
    Al-13-lea salariu;
    Prima de Craciun si Paste;
    Transport asigurat.

    Responsabilitati

    Realizeaza programele CNC pentru masinile cu comanda numerica;
    Verifica programele instalate , participa la derularea programelor si verifica nivelul calitativ al pieselor executate;
    Realizeaza documentatia tehnica 2D, 3D pentru a executa programele necesare executiei pieselor;
    Instruieste operatorii de pe masini in legatura cu programul de executat, transmitand toate datele si informatiile necesare privind modul de fixare;
    Asigura managementul programelor CNC conform procedurilor interne;
    Pregateste materialele ce urmeaza a fi prelucrate in conformitate cu instructiunile de lucru si planul de prelucrare.

    Daca esti interesat de oferta noastra, nu ezita sa trimiti CV-ul tau.(tel. 0728.303.784)