Agent Call Center vanzari Partener Orange

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Valoris Center active.

Vezi toate job-urile Agent Call Center vanzari Partener Orange active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 27.06.2019
    Remote work: On-site

    Candidatul ideal

    Aici vei gasi o echipa tanara, dinamica si in continua dezvoltare. Ne plac interactiunile cu
    oamenii, provocarile pe care le intalnim si intotdeauna suntem in cautare de noi modalitati
    de a ne depasi limitele. Daca si tie iti plac aceleasi lucruri,

    Te provocam sa te alaturi echipei noastre de agenti telesales!

    Ne-am dori ca tu sa fii la fel ca noi:

    • orientat catre rezultate;
    • cu o fire competitiva;
    • sa iti placa provocarile si sa lupti mereu pentru ceea ce iti propui.

    P.S. Daca ai deja experienta in domeniul vanzarilor, de abia asteptam sa facem schimb de
    cunostinte!

    Descrierea jobului

    • Vei discuta cu clientii si vei incerca sa afli ce li se potriveste;
    • Vei oferi informatii referitoare la produsele si serviciile Orange;
    • Vei initia apeluri in vederea promovarii serviciilor de telefonie, televiziune si internet;
    • Vei trata cu profesionalism toate apelurile pentru a genera vanzari in randul clientilor.
    Beneficii:
    • Program flexibil de 8h/ zi, in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni pana Vineri;
    • Bonus nelimitat, in functie de vanzarile generate;
    • Acces la training-uri sustinute de specialist si formare continua;
    • Concursuri lunare cu premii substantiale;
    • Posibilitate de promovare in cadrul companiei.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (268)