Asistent/a Sucursala

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Banca Transilvania active.

Vezi toate job-urile Asistent/a Sucursala active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Angajator: Banca Transilvania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Banci
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 04.09.2019

    Banca Transilvania (BT) este cel mai mare grup financiar din Romania. Misiunea sa este de a sustine dezvoltarea mediului de afaceri si comunitatile din care face parte, oriunde si oricand. Cu respect, pasiune si idei noi, banca sustine responsabil vise care se transforma in realizari. Viziunea BT este de a deveni o banca tot mai buna pentru clienti, echipa si actionari.

    Cerinte

    Studii superioare finalizate
    Abilitati foarte bune de comunicare cu diverse tipologii de persoane
    Orientare catre nevoile clientilor si identificarea de potentiale solutii
    Atitudine prietenoasa si responsabilitate in activitatea desfasurata

    Responsabilitati

    Suport in activitati administrative pentru echipa sucursalei
    Redactarea si intocmirea de diverse acte specifice
    Preluare & gestionarea documentelor care intra/ies in circuitul bancar

    Iti oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari banci din Romania si pentru un brand romanesc de top.

    Stim, iti doresti sa cresti profesional, asadar suntem pregatiti ca in functie de performanta constant dovedita sa ai sansa altor roluri care ti se potrivesc & beneficii suplimentare. :)

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,