Online Sales Representative (zona Berceni, langa metrou)

Angajator: QLT
Domeniu:
  • Marketing
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.06.2019

    Simți că a venit momentul să faci o schimbare în carieră? Dacă ești în căutarea unui job de calitate, te invităm să ne trimiti cv-ul. Mâine poate fi prima zi în care să vă valorificați potențialul exact așa cum doriți.

    "Pesimistul vede dificultăți în orice oportunitate. Optimistul găsește oportunități în orice dificultate.” (Winston Churchill)"

    Cerinte

    Vanzare online de produse cosmetice, branduri renumite.

    Cerinte:
    Placerea de a oferi informatii legate de produsele cosmetice;
    Persoana pasionata de produsele de infrumusetare;
    Cunostinte variate despre produsele cosmetice- reprezinta avantaj;
    Excelente abilitati de comunicare si relationare prin telefon;
    Orientare spre client si spre indeplinirea obiectivelor jobului;
    Persoana atenta la detalii, minutioasa, perseverenta;
    Constituie avantaj experienta minima pe o pozitie similara (promoter, beauty advisor, consultant vanzare si promovare etc)
    Aspect si atitudine placuta.

    Responsabilitati

    Consilierea clientilor companiei prin intermediul telefonlui si direct in cadrul showroom-ului;
    Preluarea apelurilor clientilor interesati sa achizitioneze produse;
    Ofera informatii variate despre produsele companiei si propune solutii in functie de necesitatile clientilor;
    Preluarea clientilor din showroom si consilierea lor.

    Alte informatii

    Salariu 2500 lei net + prime;
    Program full-time, L-V, 9-18;
    Locatie Showroom langa metroul Aparatorii Patriei.