Glovo Intelligence Agent – Limba italiană

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.06.2019

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?
     Sa ai bune abilitati de comunicare;
     Sa detii cunostinte PC pentru a te familiariza usor cu aplicatiile noastre;
     Sa fii flexibil si sa te adaptezi usor;
     Sa te preocupe dezvoltarea ta profesionala;
     Sa cunosti limba italiana – nivel avansat.

    Responsabilitati

    Care va fi rolul tau?

     Vei beneficia de training pentru a invata procedurile si aplicatiile specifice activitatii;
     Vei raspunde solicitarilor primite si vei oferi suport preponderent pe chat & e-mail, punctual telefonic (activitatea de back office);
     Vei nota si actualiza in aplicatiile interne informatiile obtinute;
     Vei ajuta la implementarea celor mai bune practici de lucru si la dezvoltarea activitatii;

    Ce iti oferim?
     O echipa dinamica si diversificata, in care cu siguranta iti vei face prieteni;
     Abonament medical la Regina Maria, posibilitatea de a comanda carti prin platforma Bookster;
     Training-uri de start-up platite si training-uri periodice de dezvoltare profesionala;
     Concursuri interne, iesiri in oras si diverse activitati de echipa organizate de companie;
     Posibilitati reale de crestere profesionala in cadrul companiei.

    Program flexibil:
     Poti opta pentru program:
    o Part-Time 20 sau 30 ore/saptamana;
    o Full-Time 40 ore/saptamana;
     Program 24/7 - Tinem cont de preferintele tale si te ajutam daca ai nevoie sa gasesti un coleg cu care sa faci schimb de tura.
     Se lucreaza preponderent dupa-amiaza si in weekend (2 sau 3 weekenduri pe luna cu liber in timpul saptamanii) – ideal pentru studenti si persoane care au alt job.
     Iti oferim spor pentru orele de noapte si iti asiguram transport in tura de seara;