Consultant Vanzari prin telefon

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Gi Group Romania active.

Vezi toate job-urile Consultant Vanzari prin telefon active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Gi Group Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 01.09.2019

    Gi Group este una dintre cele mai mari companii de resurse umane la nivel mondial, oferind servicii pentru dezvoltarea pieței forței de muncă. Grupul oferă servicii de muncă temporară și permanentă, recrutare și selecție, servicii de consultanță și training cât și alte servicii complementare.

    Cerinte

    Ce ne dorim de la tine?

    - Abilitati de comunicare foarte bune;
    - Deschidere catre client;
    - Dorinta de a invata mediul de vanzari.

    Responsabilitati

    Ce ti oferim?

    - Pachet salarial compus din (parte fixa + tichete de masa in valoare de 15 lei/ zi);
    - Bonusuri lunare in functie de performanta;
    - Program de lucru L-V de la 8:30 – 17:00;
    - Contract pe nedeterminat;
    - Traininguri pentru formare profesionala;
    - Decont transport.

    Daca esti interesat de aceasta oportunitate, te rugam sa ne contactezi la numerele 0729005272/ 0730019018