Shop Manager/Optometrist Timisoara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Optical Investment Group active.

Vezi toate job-urile Shop Manager/Optometrist Timisoara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Optical Investment Group
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 01.01.2020

    Optical Investment Group este un grup de investitii care opereaza cea mai mare retea de optica medicala din Romania, formata din magazinele OPTIblu, OPTIPLAZA, O51. Cu o vechime de 17 ani pe piata, operam 103 magazine in Bucuresti si in marile orase din tara. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton si altele.

    Cerinte

    Absolvent cursuri de specialitate (optometrie);
    Experienta in domeniu poate reprezenta un avantaj.

    Responsabilitati

    Realizeaza determinari de dioptrii cu aparatura din dotare;
    Ofera consultanta de specialitate clientilor interesati de produsele magazinelor noastre;
    Recomanda produsele potrivite conform retetei clientului si dorintelor acestuia;
    Atitudine orientata spre client, spirit proactiv, abilitati de comunicare dezvoltate.

    Alte informatii

    Salariu fix (se discuta in cadrul interviului) si bonus.
    Program de lucru flexibil ( in ture);
    Training-uri si cursuri de specialitate;
    Mediu de lucru stabil si optim pentru dezvoltarea unei cariere;

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Aplica fara CV
    Iasi, Oradea, Timisoara,

    Aplica fara CV
    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (22)