Consilier Vanzari (Bacau)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Teilor active.

Vezi toate job-urile Consilier Vanzari (Bacau) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Teilor
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Bacau
  • Actualizat la: 29.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Studii superioare;
    Cunoștințe operare PC si contabilitate primara;
    Cunoștințe de limba engleză, constituie avantaj;
    Ținută profesională (fizică și morală) ireproșabilă;
    Capacitate deosebită de relaționare și comunicare;
    Amabilitate, spirit de echipă, responsabilitate și disciplină;
    Persoană orientată spre rezultate, eficientă, perseverentă în atingerea obiectivelor;
    Atentie la nevoile clientului și flexibilitate;
    Disponibilitate pentru program de lucru flexibil;
    Experiența într-un post similar constituie avantaj.

    Responsabilitati

    Derularea activităților de vânzare a obiectelor din aur, pietre prețioase si diamante și oferirea de servicii clienților;
    Consilierea clienților prin realizarea de recomandări individualizate;
    Derularea activităților de administrare / gestionare a magazinului (recepție marfă, verificare prețuri, inventariere, emitere de comenzi pentru actualizare stoc etc.);
    Încasarea contravalorii produselor vândute și întocmirea documentelor justificative (bon fiscal, certificat de garanție, factură la cerere etc.), efectuarea monetarului;
    Efectuarea zilnică a operațiunilor de casă (registru de casă, raport de gestiune, fișă inventar etc.)

    Alte informatii

    Beneficii:

    Pachet salarial atractiv;
    Asigurare medicala in reteaua Medicover;
    Asigurare de viata prin NN asigurari;
    Bonusuri in functie de realizari si evolutie;
    Lucrul într-o companie de renume, la standarde de calitate dovedite;
    Posibilitatea de a dezvolta o carieră solidă în vânzări, în cadrul unei echipe tinere și putern

    Aplicand la acest anunt va exprimati acordul ca datele dvs. sa fie transmise si procesate de catre Teilor. Consultati Politica de procesare a datelor personale a Teilor >>

    Aplica fara CV
    Bacau, Iasi, Suceava,

    Bacau,

    Bacau,

    Vezi job-uri similare (14)