Sales Representative - Departamentul Asistenta Rutiera

Angajator: AUTONOM
Domeniu:
  • Transporturi
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.06.2019

    Autonom oferă servicii de mobilitate pentru companii și persoane fizice, prin intermediul celei mai extinse rețele de mobilitate din România: 45 de centre în 34 de orașe.

    Principalele noastre servicii sunt: închirieri pe termen scurt și mediu, leasing operațional, transferuri cu șofer, închirierea temporară de flote, servicii de fleet managment și închirierea de echipamente.

    Suntem activi pe piața de închirieri auto încă din 2006 și mândri deținători ai titlului de „Best Employer” by Aon Romania, timp de 4 ani consecutivi (2014-2017).

    Cerinte

    - Minim 3 ani experienta pe o pozitie similara (reprezinta avantaj experienta in acest domeniu);
    - Studii superioare finalizate;
    - Limba engleza la nivel avansat;
    - Foarte bune abilitati de analiza;
    - Capacitate de organizare;
    - Gandire strategica, atitudine pozitiva si proactiva;
    - Aptitudini de negociator, bun comunicator.

    Responsabilitati

    - Dezvoltarea si gestionarea eficienta a portofoliului de clienti;
    - Vanzarea serviciilor de asistenta rutiera in special catre persoane juridice (asiguratori, service-uri etc.);
    - Prospectarea pietei în vederea identificării si atragerii de noi clienţi;
    - Mentinerea contactului cu partenerii existenti in vederea imbunatatirii serviciilor oferite si a solutionarii problemelor aparute;
    - Promovarea directa a serviciilor companiei prin realizarea de oferte pentru potentialii clienti.

    Investim în oameni și oferim suport pentru dezvoltare personală (cărți, cursuri).
    Oportunități de creștere în cadrul companiei, în funcție de performanță și gradul de implicare (Plan de cariera de lunga durata).
    Pachetul salarial este format din salariul de bază + bonuri de masă + bonusuri.
    Abonament medical la o clinică privată.
    Încurajăm oamenii să facă mișcare, prin urmare decontăm 50% din abonamentul la sală (sau altă formă de mișcare aleasă de tine).
    Suntem implicați în problemele comunității din care facem parte, de aceea ai posibilitatea să produci o schimbare cu ajutorul Fundației Autonom.