Contabil junior part-time

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Active Soft Srl active.

Vezi toate job-urile Contabil junior part-time active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Active Soft Srl
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: part-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.06.2019

    Cautam si incurajam oamenii talentati care investesc pasiune in munca pe care o fac. Cultivam ideile creative si originale. Pentru noi dezvoltarea inseamna inspiratie, efort si dedicare. Aptitudinile deosebite ale echipelor noastre dau nota distinctiva a companiei. Suntem orientati catre realizarea potentialului fiecaruia dintre colegii nostri prin activitatea pe care o sustinem.

    Cerinte

    Student / Absolvent al unei facultati cu profil economic/financiar -contabil;

    - Cunostinte avansate in utilizarea Excel;
    - Cunostinte de contabilitate si fiscalitate ;
    - Capacitate de planificare si organizare;
    - Persoana calma, proactiva, team player;
    - Capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si provocator;

    Responsabilitati

    - Analizeaza situatiile financiare si intocmeste diverse raportari pe baza acestora;
    - Monitorizeaza incasarile de la clienti si plata furnizorilor;
    - Inregistrare facturi de la furnizori
    - Inregistrare extrasului de cont

    Alte informatii

    Oferta noastra cuprinde:
    - salariu fix ;
    - bonuri de masa;
    - acces gratuit la sala de fitness si la masaj profesionist;
    - atmosfera prietenoasa, echipa ambitioasa si pozitiva;
    - oportunitatea de a-ti dezvolta cariera.

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Buftea, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (299)