Mystery Shopper - Client misterios * Colaborari pe proiecte

Angajator: VBS - Voichița Business Solutions S.R.L.
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Marketing
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: project-based
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 18.06.2019

    Pui pasiune in ceea ce faci si doresti sa contribui la imbunatatirea serviciilor din Romania?

    VBS Business Solutions te vrea in echipa sa!
    Un domeniu inovator: Mystery Shopping, Cercetari de Marketing, Training si Consultanta.
    Experienta intensiva de instruire / pregatire, carti de specialitate, mediu de lucru modern, motivant si colectiv tanar.

    Cerinte

    *Cunostinte de excel
    *Atentie la detalii
    *Seriozitate in respectarea cerintelor si a termenelor
    *Atentie distributiva
    *Acces la email, telefon

    Responsabilitati

    Clientul misterios trebuie sa joace rolul unui client obisnuit, interesat de achizitionarea unor produse sau servicii (de la firmele partenere: banci, magazine, hoteluri, restaurante, etc.), timp in care evalueaza obiectiv diferite aspecte precum: amabilitatea, corectitudinea si cunostintele angajatilor, timpul de asteptare, ambianta sau produsele oferite.

    Toate aspectele observate in locatia respectiva, se vor mentiona dupa vizita intr-un raport

    Alte informatii

    *Plata variaza in functie de complexitatea vizitei

    *Avem proiecte in majoritatea oraselor mari: Alba Iulia, Arad, Bacau, Baia Mare, Braila, Brasov, Bucuresti, Buzau, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Deva, Focsani, Galati, Iasi, Oradea, Pitesti, Ploiesti, Satu-Mare, Sibiu, Suceava, Targu Mures, Timisoara, Targu Jiu sau Valcea.