Functionar economic

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile StarTech Team active.

Vezi toate job-urile Functionar economic active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: StarTech Team
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.06.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Organizare si planificare;
    Responsabilitate si proactivitate;
    Persoana comunicativa, meticuloasa, serioasa;
    Capacitate de atingere a obiectivelor in mod eficient;
    Absolvent de facultate cu profil economic.

    Responsabilitati

    Introducere documente primare;
    Introducere plati in platforma de online banking;
    Verificare facturare pentru serviciile de livrare hardware;
    Inregistrare extrase bancare zilnice;
    Import documente de facturare din aplicatia specializata;
    Gestionare contracte de servicii lunare;
    Verificare solduri furnizori – saptamanal.

    Cu o experienta de 17 ani, StarTech Team este una din companiile de top care ofera servicii de externalizare IT si suport IT proactiv pentru peste 400 de clienti, companii de diferite marimi. StarTech Team ofera clientilor sai instrumente moderne de management IT și cu ajutorul specialistilor nostri IT, certificati international, contribuim zilnic la atingerea obiectivelor clientilor nostri si le oferim solutii personalizate pentru performantă si dezvoltare continua.
    In 2013 am trecut la un alt nivel si am lansat cultura organizationala Star Team, o cultura de companie unica in Romania, completata cu emotie si conceptul joaca-munca, care accelerează performanta individuala, a echipei si a companiei.

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (105)